Lediga jobb inom förskola och skola

Söker du, eller någon du känner, jobb inom förskola eller skola? Nu har vi ett flertal lediga tjänster där vi söker dig som vill göra skolan i Eksjö kommun till en trevlig och stimulerande plats för våra elever. Läs mer om dessa och andra lediga tjänster inom kommunen.

 TILLBAKA

Lediga jobb inom förskola och skola i Eksjö kommun

Söker du, eller någon du känner, jobb inom förskolan eller skolan? Nu har vi ett flertal lediga tjänster där vi söker dig som vill göra skolan i Eksjö kommun till en trevlig och stimulerande plats för våra elever. Läs mer om dessa och andra lediga tjänster inom kommunen.

Till toppen

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Kontaktcenter

Besök:Södra Kyrkogatan 4, Eksjö

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381–360 00

E-post: kommun@eksjo.se

Fax:0381–166 00

Öppettider

Telefon:

Måndag–fredag 8.00–16.00
Torsdagar jämna veckor 8.00–15.00
Lunchstängt 12.00–12.45

Besök:

Måndag–fredag 8.00–14.00
Lunchstängt 12.00–12.45

Dag före röd dag och vid så kallade klämdagar stänger kontaktcenter klockan 12.00.

Felanmälan

Felanmälan om el, fjärrvärme, sop- och avfallshantering, vatten- och avloppsledningar, gator, park och bredband görs till Eksjö Energi.