Bild Kaserngatan 24A Foto Sofia Fransson
LYSSNA

Personkontakt

Kaserngatan 24A

Expeditionen på plan 4 är öppen mellan 08.00-16.00
0381-361 20


info@campusi12.se



Administration

Sofia Fransson

Utbildningskoordinator


0381-361 62


sofia.fransson@campusi12.se




Utbildningsledare

Göran Hellborg - Arkitekt SAR/MSA

Utbildningsledare - Visualisering - Arkitektur/Visualisering - Rum, Inredning och Produkter
070-630 99 33


goran.hellborg@campusi12.se




Carina Stende

Utbildningsledare - Behandlingspedagog NPF

0381-363 67


carina.stende@campusi12.se




Bodil Äng

Koordinator/Leg. Arbetsterapeut IT-Spåret 
0381-361 22


bodil.ang@campusi12.se




Lärare

Mike Schneider

IT-spåret
0381-422 19


mike@campusi12.se




Emma Larsson

Lärare Bild & Form


emma.larsson@campusi12.se




Camilla Ravenna

Lärare 3D


camilla@altopunto.com




IT

Andreas Stigmer

IT-ansvarig
 


andreas.stigmer@campusi12.se



Lokalvård

Ebrahim Khavari

Lokalvård 
0381-361 20





Utbildningschef

Anders Nermo

Utbildningschef Campus i12
0381-360 36


anders.nermo@eksjo.se



HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 7 oktober 2020

Kontakta Campus i12

Campus i12 i Eksjö högskole- och Yrkeshögskoleutbildningar

Vi utbildar bland annat 3D-artister, IT-säkerhetstekniker, compositors, visualiserare inom produkter och arkitektur, energieffektiva drifttekniker och behandlingspedagoger inom neuropsykiatriska funktionsnedsättningar.

Webbadress: www.campusi12.se E-post: info@campusi12.se Telefon: 0381-361 20

Kaserngatan 24A Eksjö$Campus i12#lat: 57.671406 lng: 14.977061$Satt via lng lat#

Campus i12

Besök:Kaserngatan 24A

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381-361 20

E-post: info@campusi12.se

Öppettider

Telefon:

Måndag–fredag 8.00–16.00

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.