Bild Kaserngatan 24A Foto Sofia Fransson
LYSSNA

Personkontakt

Kaserngatan 24A

Expeditionen på plan 4 är öppen mellan 08.00-16.00
0381-361 20


info@campusi12.se



Administration

Sofia Fransson

Utbildningskoordinator
Telefon: 0381-361 62
E-post: sofia.fransson@campusi12.se


 

Utbildningsledare

Göran Hellborg - Arkitekt SAR/MSA

Utbildningsledare Visualisering
Telefon: 070-630 99 33
E-post: goran.hellborg@campusi12.se


Carina Stende

Utbildningsledare - Behandlingspedagog NPF
Telefon: 0381-363 67
E-post: carina.stende@campusi12.se


Bodil Äng

Koordinator/Leg. Arbetsterapeut IT-Spåret
Telefon: 0381-361 22
E-post: bodil.ang@campusi12.se

 

Lärare

Mike Schneider

IT-spåret
Telefon: 0381-422 19
E-post: mike@campusi12.se



Emma Larsson

Lärare Bild & Form
E-post: emma.larsson@campusi12.se



Camilla Ravenna

Lärare 3D
E-post: camilla@altopunto.com



IT

Andreas Stigmer

IT-ansvarig
E-post: andreas.stigmer@campusi12.se

 

 

Lokalvård

Ebrahim Khavari

Lokalvård

 

 

 

Utbildningschef

Anders Nermo

Utbildningschef Campus i12
Telefon: 0381-360 36
E-post: anders.nermo@eksjo.se




HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 29 oktober 2020

Kontakta Campus i12

Campus i12 i Eksjö högskole- och Yrkeshögskoleutbildningar

Vi utbildar bland annat 3D-artister, IT-säkerhetstekniker, compositors, visualiserare inom produkter och arkitektur, energieffektiva drifttekniker och behandlingspedagoger inom neuropsykiatriska funktionsnedsättningar.

Webbadress: www.campusi12.se E-post: info@campusi12.se Telefon: 0381-361 20

Kaserngatan 24A Eksjö$Campus i12#lat: 57.671406 lng: 14.977061$Satt via lng lat#

Campus i12

Besök:Kaserngatan 24A

Post:575 35 Eksjö

Telefon: 0381-361 20

E-post: info@campusi12.se

Öppettider

Telefon:

Måndag–fredag 8.00–16.00

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.