Logotyp Eksjö kommun

Kontakta oss

Kaserngatan 24A

Expeditionen på plan 4 är öppen mellan 08.00-16.00
0381-361 20


info@campusi12.se



Administration

Sofia Fransson

Utbildningskoordinator


0381-361 62


sofia.fransson@campusi12.se




Utbildningsledare

Göran Hellborg - Arkitekt SAR/MSA

Utbildningsledare - Visualisering - Arkitektur/Visualisering - Rum, Inredning och Produkter
070-630 99 33


goran.hellborg@campusi12.se




Carina Stende

Utbildningsledare - Behandlingspedagog NPF

0381-363 67


carina.stende@campusi12.se




Sofia Lovén

Universitetsadjunkt/Programansvarig - Visuella effekter Jönköping University
036-10 18 57


sofia.loven@ju.se




Bodil Äng

Koordinator/Leg. Arbetsterapeut IT-Spåret 
0381-361 22


bodil.ang@campusi12.se




Lärare

Michaela Helgasdotter-Sjöberg

Behandlingspedagog NPF
 
0381-363 48


michaela@campusi12.se



Mike Schneider

IT-säkerhetstekniker/IT-spåret 
0381-422 19


mike@campusi12.se




Emma Larsson

Lärare Bild & Form


emma.larsson@campusi12.se




Camilla Ravenna

Lärare 3D


camilla@altopunto.com




IT

Andreas Stigmer

IT-ansvarig
 


andreas.stigmer@campusi12.se



Lokalvård

Ebrahim Khavari

Lokalvård 
0381-361 20





Utbildningschef

Anders Nermo

Utbildningschef Campus i12
0381-360 36


anders.nermo@eksjo.se