Logotyp Eksjö kommun

Kontakta oss

Kontaktuppgifter till personalen på Campus i12

Byggnaderna på Campus i12

Kaserngatan 24A

Expeditionen är öppen mellan 08.00-16.00 
0381-361 20


info@campusi12.se


Huvudbyggnad för Campus i12 med expedition på plan 4



Kaserngatan 12B

Administrationen är öppen mellan 08.00-16.00 
0381-361 62


info@campusi12.se


Administration och IT för Visuella effekter på plan 4



Administration

Karin Nordin

Expedition/samordnare 
0381-361 20


karin.nordin@campusi12.se



Carina Stende

Utbildningskoordinator
 
0381-363 67


carina.stende@campusi12.se




Sofia Fransson

Utbildningskoordinator


0381-361 62


sofia.fransson@campusi12.se




Bodil Äng

Koordinator/Leg. Arbetsterapeut IT-Spåret 
0381-361 22


bodil.ang@campusi12.se




Utbildningsledare

Ida Amrén

Utbildningsledare IT-Säkerhetstekniker/Behandlingspedagog NPF
 
0381-362 77


ida.amren@campusi12.se



Göran Hellborg - Arkitekt SAR/MSA

Utbildningsledare Visualisering av arkitektur/Visualisering av Rum, Inredning och Produkter 
070-630 99 33


goran.hellborg@campusi12.se




Sofia Lovén

Universitetsadjunkt/Programansvarig Visuella effekter Jönköping University
036-10 18 57


sofia.loven@ju.se




Lärare

Michaela Helgasdotter-Sjöberg

Behandlingspedagog NPF
 
0381-363 48


michaela@campusi12.se



Mike Schneider

IT-säkerhetstekniker/IT-spåret 
0381-422 19


mike@campusi12.se




Emma Larsson

Lärare Bild & Form
 


emma.larsson@campusi12.se




IT

Andreas Stigmer

IT-ansvarig
 


andreas.stigmer@campusi12.se



Joakim Nilsson

IT-tekniker 
0381-424 11


Jocke@campusi12.se



Lokalvård

Ebrahim Khavari

Lokalvård 
0381-361 20





Utbildningschef

Anders Nermo

Utbildningschef Campus i12
0381-360 36


anders.nermo@eksjo.se