LYSSNA

Elevassistenter

Elevassistenter

Foto saknas.

Lena Andersson
e-post: lena.andersson5@eksjo.se

Foto saknas.

Anders Björk
e-post:

Tina Bäckström
e-post: tina.backstrom@eksjo.se

Bengt-Eric Eriksson
e-post: bengt-eric.eriksson@eksjo.se

Foto saknas.

Patrick Gustafsson
e-post: patrick.gustafsson@eksjo.se

Foto saknas.

Niklas Hanell
telefon: 0734079666
e-post: niklas.hanell@eksjo.se

Helene Klint Johansson
e-post: helene.klint-johansson@eksjo.se

Marie Järpeneby
telefon: 0381-365 37
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se

Foto saknas.

Mike Makdissi
e-post: mike.makdissi@eksjo.se

Foto saknas.

Maguns Sedig
e-post: magnus.sedig@eksjo.se

Foto saknas.

Ingela Tummalid
e-post: ingela.tummalid@eksjo.se

HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad: 6 augusti 2020

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sidalänk till annan webbplats eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök:

Translate page

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.