LYSSNA

Elevassistenter

Här finns kontaktuppgifter till alla våra elevassistenter.

Tina Bäckström

 

Tina Bäckström
telefon: 0381 - 363 83
e-post: tina.backstrom@eksjo.se



Foto saknas.



Thomas Göransson
telefon:
e-post: thomas.goransson@eksjo.se



Martin Huselius


Martin Huselius
e-post: martin.huselius@eksjo.se




Thilda Jensmark



Thilda Jensmark
telefon: 0381 - 361 56
e-post: thilda.jensmark@eksjo.se



Marie Järpenby


Marie Järpenby
telefon: 0381-364 43
e-post: marie.jarpenby@eksjo.se




Louise Lindholm


Louise Lindholm
e-post: louise.lindholm@eksjo.se




Kenneth Mattelin


Kenneth Mattelin
e-post: kenneth.mattelin@eksjo.se





Foto saknas.



Magnus Sedig
telefon: 0381 - 364 55
e-post: magnus.sedig@eksjo.se



Per Simonsson



Per Simonsson
telefon: 0381 - 365 40
e-post: per.simonsson@eksjo.se



Ingela Tummelid



Ingela Tummalid
telefon: 0381 - 364 41
e-post: ingela.tummalid@eksjo.se



Bodil Äng


Bodil Äng
telefon: 0381 - 361 22
e-post: bodil.ang@eksjo.se




Sidan senast uppdaterad:

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Elevassistenter på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sida Länk till annan webbplats. eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök: