LYSSNA

Krisgrupp

Den person som först får kännedom om händelse, som påfordrar insatser utöver det vanliga, larmar (då så krävs) räddningskår, utlöser brandlarm och kontaktar någon i skolans krisgrupp. Denna i sin tur sammankallar snarast övriga.

Bild: porträtt saknas.


Gymnasiechef

Tomas Eliasson
telefon: 0381-423 87
mobiltelefon: 073 - 057 43 69
e-post: tomas.eliasson@eksjo.se



Tomas Erazim


Rektor

Tomas Erazim
telefon: 0381-363 36
e-post: tomas.erazim@eksjo.se



Bild: porträttfoto Tomas Erazim.


Rektor

Malin Stenbäck
telefon: 0381- 365 30
e-post: malin.stenback@eksjo.se




Skolsköterska
Eva-Marie Björklind
telefon: 0381-363 43
e-post: eva-marie.bjorklind@eksjo.se




Skolsköterska
Britt-Marie Johansson
telefon: 0381 - 365 35
e-post: britt-marie.johansson1@eksjo.se



Bild: porträtt på Camilla Evaldsson


Kurator
Camilla Evaldsson
telefon: 0381-363 44
e-post: camilla.evaldsson@eksjo.se



Bild: porträttfoto.


Kurator

Sandra Lindström
telefon: 0381-360 24
e-post: sandra.lindstrom@eksjo.se




Skoladministratör

Helena Lyborg
telefon: 0381-363 32 
e-post: helena.lyborg@eksjo.se



Bild: porträttfoto.


Fastighetsskötare

Lennart Eek
telefon: 0381-365 24
e-post: lennart.eek@eksjo.se



Bild: porträttfoto.


Elevhemsansvarig

Sven-Gunnar Bergander
telefon: 070 - 286 23 76
e-post: svengunnar.bergander@eksjo.se



Bild: porträttfoto.


Komminister

Karolina Bäckström
telefon: 0381-66 23 04




HJÄLPTE DEN HÄR SIDAN DIG? JA NEJ

Sidan senast uppdaterad:

Krisgruppen på Eksjö Gymnasium.

Krisgruppen på Eksjö Gymnasium.

Här läggs information in som ska synas under övrigt i kotakta oss boxen. Det går bra att lägga in länkar och telefonnummer, ex. verksamhetens egen sida Länk till annan webbplats. eller 073-1234567

Eksjö Gymnasium

Besök:Läroverksgatan 8

Post:575 80 Eksjö

Telefon: 0381- 363 30

E-post: eksjo.gyinfo@eksjo.se

Öppettider

Telefon:

Måndag-fredag 08.00-16.30

Besök: